دستگاه جوانسازی پوست خانگی و قیمت

  • تضمین بهترین قیمت
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تحویل در کمترین زمان
  • برندهای معتبر
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • آدرس: تهران - خیابان جمهوری

دستگاه جوانسازی پوست خانگی و قیمت

دستگاه های جوانسازی پوست در خانه: آیا کار می کنند و چگونه یکی را انتخاب کنید

دستگاه جوانسازی پوست خانگی یا دستگاه های زیبایی از انرژی فرکانس رادیویی، نور مادون قرمز و نور پالسی شدید برای سفت کردن پوست استفاده می کنند.

دستگاه های زیبایی که برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده اند، در سفت کردن پوست شل تا حدی کارایی را نشان می دهند، اما نسبت به همتایان حرفه ای خود کمتر موثر هستند.

همه انواع پوست و نواحی بدن را می توان با دستگاه سفت کننده پوست درمان کرد، اگرچه افرادی که رنگ پوست تیره تر دارند باید از تنظیمات انرژی کمتری استفاده کنند.

استفاده مداوم از ماشین های خانگی برای آشکار شدن نتایج مورد نیاز است.

شلی پوست یک نگرانی آرایشی است که می تواند بر ظاهر فرد تأثیر منفی بگذارد. پوست شل، چین و چروک و خطوط ریز ممکن است سن فرد را از بین ببرد یا باعث شود که فرد مسن‌تر از آنچه هست به نظر برسد. خوشبختانه، قابلیت ارتجاعی پوست را می توان با روش های مختلفی از جمله دستگاه های سفت کننده پوست در خانه بازیابی کرد.

دستگاه های زیبایی مانند دستگاه های سفت کننده پوست برای مصارف خانگی برای کاهش شلی پوست بدون نیاز به مراجعه به متخصص پوست در نظر گرفته شده است. با این حال، در حالی که این دستگاه ها جوانسازی پوست را راحت و مقرون به صرفه می کنند، کارایی آنها محدود است.

پاکسازی صورت در منزل

انواع دستگاه جوانسازی پوست خانگی

  • دستگاه های سفت کننده پوست با فرکانس رادیویی
  • ماشین های سفت کننده پوست مادون قرمز
  • دستگاه سفت کننده پوست با نور پالس شدید
دستگاه جوانسازی پوست خانگی

دستگاه جوانسازی پوست خانگی

آیا دستگاه جوانسازی پوست خانگی در خانه کار می کند؟

افزایش سن، ژنتیک و قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، همگی به تخریب تدریجی کلاژن و الاستین، دو پروتئین مسئول خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کنند. به طور مشابه، تولید کلاژن در طول فرآیند پیری کند می شود. در نتیجه، پوست شروع به شل شدن و ایجاد چین و چروک، خطوط ظریف و پنجه کلاغی می کند.

دستگاه های سفت کننده پوست، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و جوان سازی پوست را افزایش می دهد. با این حال، اثربخشی و عوارض جانبی یک دستگاه خاص به نوع خاصی از دستگاه مورد استفاده بستگی دارد، مانند دستگاه هایی که با استفاده از گرما، نور مادون قرمز یا نور پالسی شدید (IPL) برای سفت کردن پوست و تحریک تولید کلاژن کار می کنند.

بر خلاف برخی ابزارهای حرفه ای، دستگاه های سفت کننده پوست در خانه برای کار نیازی به مجوز ندارند. دکتر استیون گلدمن، جراح پلاستیک و متخصص در روش‌های سفت کردن پوست، می‌گوید: «برای این ابزارها آموزش خاصی لازم نیست، زیرا آنها خیلی قدرتمند نیستند. در واقع، این دستگاه‌ها نسبت به دستگاه‌هایی که در مطب متخصص پوست یافت می‌شوند توان پایین تری دارند.

برخلاف دستگاه های حرفه ای، مطالعات علمی کمی در مورد کارایی دستگاه های خانگی انجام شده است. علاوه بر این، بسیاری از مطالعات تحقیقاتی مستقیماً توسط سازندگان دستگاه حمایت مالی شده اند یا اندازه نمونه های مورد استفاده بسیار کوچک بوده است.

دکتر گلدمن نیز نسبت به مزایای ادعایی این دستگاه ها شک دارد. دکتر گلدمن توضیح می‌دهد: «فکر نمی‌کنم دستگاه‌های مبتنی بر انرژی در خانه بتوانند کار زیادی انجام دهند. آنها ممکن است مقرون به صرفه و راحت تر از درمان حرفه ای باشند، اما مزایای قابل توجهی کمتری دارند.

دستگاه های سفت کننده پوست با فرکانس رادیویی

دستگاه های سفت کننده پوست با فرکانس رادیویی (RF) از انرژی RF برای گرم کردن بافت زیر اپیدرم یا لایه بیرونی پوست استفاده می کنند. گرما باعث انقباض فوری فیبرهای کلاژن و سفت شدن پوست می شود. فیبروپلازی، فرآیند ترمیم زخم بدن نیز در اثر گرما ایجاد می شود و منجر به افزایش تولید کلاژن جدید می شود.

دستگاه‌های سفت‌کننده پوست RF خانگی با تنظیمات توان کمتر کار می‌کنند و دقتی برابر با گزینه‌های حرفه‌ای ارائه نمی‌دهند. دکتر گلدمن توضیح می دهد: “این ابزارها فاقد بسیاری از تنظیمات و ویژگی هایی هستند که به متخصصان اجازه می دهد تا عمق درمان ها را کنترل کنند.”

برای هر گونه نتیجه قابل مشاهده در هنگام استفاده از دستگاه RF خانگی، درمان مداوم خانگی مورد نیاز است.

دستگاه های سفت کننده پوست مادون قرمز

دستگاه های سفت کننده پوست مادون قرمز (IR) پالس های کوچکی از انرژی را از یک نور LED در طول موج های مادون قرمز ساطع می کنند. این انرژی از زیر اپیدرم به لایه‌های پوستی، لایه‌ای از پوست بلافاصله در زیر لایه بیرونی، نفوذ می‌کند و شروع به کوچک شدن رشته‌های کلاژن می‌کند.

در همان زمان، فرآیندی به نام photobiomodulation اتفاق می‌افتد. فاکتورهای رشد و نوعی پروتئین، برای تشویق تولید کلاژن جدید تحریک می شوند.

دستگاه های سفت کننده پوست IR ایمن و قابل تحمل هستند و اپیدرم را قبل، حین و بعد از درمان خنک می کنند تا هر گونه درد یا قرمزی پوست مرتبط را کاهش یا کاملاً از بین ببرند.

مانند دستگاه های RF خانگی، دستگاه های IR خانگی نسبت به همتایان بالینی خود محدودتر هستند. دکتر گلدمن می‌گوید: «به‌عنوان یک فناوری ساده و اولیه در خانه، این دستگاه‌ها نه تنها قدرت کمتری دارند، بلکه نمی‌توانند به عمق ابزارهای حرفه‌ای دست یابند.

مانند سایر دستگاه های مراقبت از پوست در خانه، بهبود شلی پوست پس از درمان با دستگاه IR نیاز به استفاده مداوم دارد. نمایان شدن نتایج ممکن است تا ۱۲ هفته طول بکشد.

دلایل پاکسازی پوست

دستگاه جوانسازی پوست خانگی

دستگاه جوانسازی پوست خانگی

دستگاه سفت کننده پوست با نور پالس شدید

IPL  از lig با شدت بالا استفاده می کند برای گرم کردن الیاف کلاژن، سفت کردن پوست و بافت پوست صاف. در همان زمان، آب در اپیدرم، طول موج های تولید شده توسط دستگاه را جذب می کند تا فاکتورهای رشد را تحریک کند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک کند.

برخی از دستگاه های IPL به طور همزمان اپیدرم را خنک می کنند تا از احساس سوزش پوست جلوگیری شود. با این حال، برخی از بیماران ممکن است قرمزی پوست، تاول یا تغییرات موقتی در رنگدانه های پوست را پس از نور درمانی IPL  تجربه کنند.

با توجه به اینکه دستگاه های IPL در نظر گرفته شده برای مصارف خانگی نسبت به همتایان حرفه ای خود قدرت کمتری دارند، استفاده مکرر و مداوم برای بهبود خاصیت ارتجاعی پوست مورد نیاز است.

کدام دستگاه سفت کننده پوست بهتر است؟

بهترین دستگاه حوانسازی پوست خانگی برای استفاده به نیازها، ترجیحات و بودجه خاص شما بستگی دارد. همچنین باید قبل از استفاده از دستگاه خانگی با یک متخصص پوست مشورت کنید تا مطمئن شوید که دستگاه خاصی برای نوع پوست شما و هر گونه بیماری پوستی ایمن است.

در برخی موارد، درمان های متناوب با انواع مختلف دستگاه ها منجر به بهترین و چشمگیرترین نتایج می شود.

داده شده است که درمان‌های RF خانگی در سفت کردن پوست صورت، ناحیه اطراف چشم (دور چشم) و ران‌ها و شکم مؤثر هستند. از آنجایی که انرژی RF ملانین موجود در پوست را دور می زند، یک درمان ایمن برای افراد با انواع پوست است.

قیمت دستگاه های سفت کننده پوست مادون قرمز تقریباً برابر با دستگاه های RF است. ثابت شده است که فناوری مادون قرمز در جوانسازی پوست پوست صورت، گردن، ناحیه چشم و خط فک موثر است. برخی از دستگاه ها ممکن است برای پاها، بازوها و شکم نیز استفاده شوند. دستگاه های IR برای استفاده در انواع پوست ایمن هستند.

از دستگاه های IPL خانگی می توان برای جوانسازی پوست پوست در تمام نواحی بدن به استثنای ناحیه اطراف چشم استفاده کرد، زیرا IPL ممکن است باعث آسیب به چشم شود. علاوه بر این، افرادی که رنگ پوست تیره ‌تری دارند باید از تنظیمات انرژی کمتری برای جلوگیری از هیپرپیگمانتاسیون احتمالی استفاده کنند.

دستگاه جوانسازی پوست خانگی

دستگاه جوانسازی پوست خانگی

ماسک های جوان کننده پوست صورت با جوانه گندم

دستگاه‌های جوانسازی پوست جایگزینی برای روش‌های پرهزینه و جراحی هستند و می‌توانند به‌عنوان معیاری برای بهبود خاصیت ارتجاعی پوست عمل کنند.

با این حال، عدم قدرت و دقت آنها ممکن است به نتایج کمتر از ایده آل منجر شود. دکتر گلدمن در عوض توصیه می کند که روال مراقبت از پوست خود را با استفاده از محصولات موضعی بهبود بخشید. دکتر گلدمن می‌گوید: «رژیم مراقبت از پوست تهاجمی که شامل رتینوئیدها، آنتی‌اکسیدان‌ها و ضدآفتاب‌ها است، مؤثرتر از دستگاه‌های مبتنی بر انرژی خانگی است.»

درمان های خانگی DIY جایگزین دیگری برای استفاده از دستگاه های جوانسازی پوست در خانه است. با این حال، درمان‌های خانگی فاقد اثربخشی گزینه‌های اثبات‌شده‌تر و تحقیقات گسترده‌تر هستند، و در بهترین حالت، فقط در بهبود خفیف شلی پوست مؤثر هستند.

دکتر گلدمن از رویکردی گسترده تر برای مراقبت از پوست حمایت می کند که می تواند مزایای طولانی مدت بیشتری نسبت به دستگاه های خانگی داشته باشد. «کل نگر باشید. دکتر گلدمن می‌گوید یک سبک زندگی سالم، عدم سیگار کشیدن یا برنزه کردن، رژیم غذایی مناسب، هیدراتاسیون خوب و ورزش مداوم، برای اثرات ضد پیری روی پوست، بدن و مغز بسیار مهم است.

جمع بندی:

اگرچه دستگاه‌های جوانسازی پوست خانگی در خانه نسبت به دستگاه‌هایی که در مطب متخصص پوست شما یافت می‌شوند قدرت کمتری دارند، اما یک روش موثر و راحت ضد پیری ارائه می‌دهند. دستگاه های سفت کننده پوست به عنوان یک معیار بین سایر محصولات زیبایی و عمل ها و جراحی های گران تر و شدیدتر عمل می کنند.

انتخاب بین دستگاه های فرکانس رادیویی، مادون قرمز و نور پالسی شدید تا حد زیادی به بودجه شما، تحمل درد خفیف و تا حدی نوع پوست بستگی دارد. هر دستگاه قادر به جوانسازی پوست در تمام نواحی بدن است.

با استفاده مداوم از دستگاه های سفت کننده پوست در خانه، خاصیت ارتجاعی پوست می تواند به تدریج بهبود یابد در حالی که چین و چروک ها و خطوط ریز کاهش می یابد.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.