کاربرد دستگاه میکرودرم

  • تضمین بهترین قیمت
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • تحویل در کمترین زمان
  • برندهای معتبر
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • آدرس: تهران - خیابان جمهوری

کاربرد دستگاه میکرودرم

کاربرد دستگاه میکرودرم

برای زیباسازی پوست و بازگرداندن طراوت و شادابی به‌صورت راه‌های متفاوتی وجود دارد که همگی فواید و معایبی با خود به همراه دارند. اما به‌طورکلی استفاده از روش‌های غیرتهاجمی برای پوست‌هایی که آسیب کمی دیده‌اند بهتر است. در این مقاله به معرفی کاربرد دستگاه میکرودرم که یک روش غیر تهاجمی برای درمان مشکلات پوست است پرداخته و عملکرد آن را توضیح خواهیم داد. لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی انواع دستگاه میکرودرم

برای انجام میکرودرم مانند سایر کارها دستگاه‌هایی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است. باتوجه‌به مصارف و ویژگی‌های مختلف دستگاه میکرودرم آن را به ۴ دسته زیر تقسیم‌بندی می‌کنند.

  • دستگاه میکرودرم ابریژن کریستالی

دستگاه میکرودرم ابریژن کریستالی اولین دستگاه ساخته شده جهت انجام کار میکرودرم است. کاربرد این دستگاه میکرودرم به این صورت است که ذرات ریز کریستالی را با سرعت و فشار به سطح صورت شما می‌پاشد که باعث جداشدن لایه‌های مرده پوست شما می‌شود. پس از اینکه این ذرات ریز با پوست‌های مرده مخلوط شدند، با استفاده از سیستم مکش آن‌ها را به داخل مخزن خود بازمی‌گرداند. فشار ناشی از برخورد ذرات خارج شده از دستگاه به‌صورت، باعث شل شدن پوست شده و لایه‌های مرده به‌راحتی از آن جدا می‌شوند.

شاید احساس کنید که انجام این کار درد زیادی به همراه دارد اما باتوجه‌به اینکه این ذرات برخوردکننده به پوست بسیار ریز هستند، میزان درد حاصل از آن بسیار کم است. به دلیل اینکه این عمل باعث لایه‌برداری و تحریک سلول‌های پوست می‌شود، ممکن است تا ۳ روز پوست صورت شما قرمز و بسیار آسیب‌پذیر باشد. پس از انجام این کار به دلیل افزایش جریان خون در صورت، پوست درخشان‌تر و شاداب‌تر به نظر خواهد رسید.

به دلیل اینکه در این روش از پرتاب ذرات بر روی پوست استفاده می‌شود، ممکن است این ذرات با چشم شما نیز برخورد کنند؛ بنابراین بهتر است حتما از پوشش مناسب برای محافظت از چشم خود استفاده نمایید. بهتر است زمانی که اپراتور در حال انجام کار در نواحی نزدیک بینی و دهان شما است، از انجام عمل دم خودداری کنید.

 

کاربرد دستگاه میکرودرم

کاربرد دستگاه میکرودرم

  • دستگاه میکرودرم ابریژن الماس

سر این دستگاه برای لایه‌برداری پوست، به یک‌تکه الماس مجهز است. شاید در ابتدا تصور کنید که خرید این دستگاه برای شما گران تمام خواهد شد اما اگر با دید بلندمدت به خرید دستگاه اقدام نمایید، متوجه خواهید شد که به دلیل سختی زیاد الماس خلاف کریستال، نیازی به تعویض مداوم سری دستگاه نیست؛ بنابراین ارزان‌تر خواهد بود. از طرفی چون برای انجام کار، هیچ ذره‌ای از سر دستگاه خارج نمی‌شود هیچ‌گونه خطری برای فرد تحت درمان ندارد.

در این روش برای پاک‌کردن لایه‌های پوست مرده روی صورت، از مکش خلا استفاده می‌شود به همین دلیل قادر است که سلول‌های موجود در همه قسمت‌های پوست را نیز تحریک کند و سبب بهبود گردش خون در نواحی زیادی از صورت می‌شود.

  • دستگاه هیدرو – میکرودرم ابریژن

از این دستگاه با نام هیدرودرم ابریژن نیز یاد می‌شود که یکی از جدیدترین دستگاه‌ها برای انجام میکرودرم است. استفاده از این دستگاه برای افرادی که پوست حساس و آسیب‌پذیر دارند بسیار مناسب است. در این روش ذرات آب با برخورد به‌صورت و ترکیب با لایه‌های پوست مرده، دوباره توسط مکش به داخل دستگاه بازمی‌گردند.

به دلیل اینکه در این روش ذرات آب در تمام مراحل انجام درمان با سطح پوست در تماس است، از تحریک بیش از حد پوست جلوگیری شده و عمل آبرسانی به‌خوبی انجام می‌شود. از طرفی به‌خاطر ملایمت بسیار بالا در عمل لایه‌برداری این روش، لایه‌های عمیق پوست تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند؛ به همین دلیل اگر فرد تحت درمان چروک و یا مشکل عمیق در پوست خود دارد بهتر است از این دستگاه برای وی استفاده نکنید.

  • دستگاه انفوزیون پوستی

انفوزیون پوستی یک دستگاه سه کاره است تمام‌کارهای موردنیاز پوست را به طور هم‌زمان انجام می‌دهد. کاربرد این دستگاه میکرودرم به این صورت است که با عبور از روی هر قسمت از پوست با کمک سر الماسی خود به لایه‌برداری آن قسمت می‌پردازد. سپس با استفاده از سیستم مکش خود، لایه اضافه پوست را به داخل مخزن کشیده و در نهایت سرم موجود در مخزن خود را روی پوست بر جا می‌گذارد. با انجام این کار منافذ پوست را بازکرده، لایه شاخی آن از سطح پوست حذف می‌کند و سرم موردنظر را در عمق پوست برجای می‌گذارید.

تزریق سرم به قسمت‌های عمیق پوست باعث بالابردن میزان رطوبت و آبرسانی به آن می‌شود. وجود الماس در نوک این دستگاه جوش‌های سرسیاه سخت و لکه‌های عمیق پوست که با درمان‌های معمولی رفع نشده‌اند را از بین می‌برد. با خراشیدن سطح پوست و انجام عمل مکش، همه آلودگی‌ها و مشکلات موجود، از سطح پوست حذف می‌شوند. در این دستگاه خلاف سایر دستگاه‌ها چون سرم در همان مرحله درمان به پوست تزریق می‌شود آبرسانی بسیار بهتر انجام شده و به مراقبت کمتری پس از اتمام جلسه نیاز دارد.

 

کاربرد دستگاه میکرودرم

کاربرد دستگاه میکرودرم

قیمت دستگاه میکرودرم

قیمت عرضه دستگاه‌های مختلف به بازار متفاوت است. معیار اصلی برای تعیین قیمت این دستگاه‌ها قطعات مورداستفاده، طول زمان ساخت و پروسه پردازش آن‌ها است. هرچه در ساخت دستگاه از قطعات گران‌تری استفاده شود، مثل الماس که در دستگاه میکرودرم ابریژن الماس تعبیه می‌شود قیمت آن دستگاه گران‌تر خواهد بود. البته در قیمت‌گذاری عوامل دیگری همچون طول عمر دستگاه، وجود قطعات آن در داخل کشور و قیمت قطعات موجود در بازار نیز تاثیرگذار است.

نتیجه‌گیری

برای انجام میکرودرم دستگاه‌های مختلف با ویژگی‌های متفاوت وجود دارند. بهتر است با به نیاز خود، دستگاه موردنظر را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید. ما در این مقاله انواع دستگاه میکرودرم را به شما معرفی کردی و در ادامه به بیان ویژگی‌ها و فواید آن‌ها پرداختیم. امیدوارم با خواندن آن اطلاعات موردنیاز خود را جهت خرید بهترین دستگاه میکرودرم کسب کرده باشید.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص کاربرد دستگاه میکرودرم و خرید محصول می‌توانید با ما تماس بگیرید.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.