روش های لیفت صورت

تعداد نظرات : 0
تعداد بازدید : ۱۲۲۹
زمان انتشار : 29 مهر 1399
لیفتینگ صورت

روش های لیفت صورت: بالا رفتن سن و دیگر عواملی از قبیل قرار گرفتن بیش از اندازه زیر نور آفتاب، خصوصا بدون مصرف کرم ضد آفتاب، تغذیه نامناسب، آلودگی های هوا، سیگار کشیدن و… موجب کاهش استحکام پوست و خاصیت ارتجاعی آن و در نتیجه افتادگی، چین و چروک و شل شدگی پوست گردن، صورت، پلک ها و حتی به وجود آمدن غبغب می شود، برای رفع این قبیل مسائل لیفت صورت می تواند بسیار مفید باشد، در ادامه روش های لیفتینگ صورت را مرور می کنیم.

روش های لیفت صورت

موثرترین و بهترین روش های لیفتینگ صورت در هر شخص بستگی به نظر پزشک، نوع پوست و… دارد،
اما به طور کلی این روش ها در دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  1. لیفت صورت با جراحی
  2. لیفت صورت بدون جراحی که روش هایی مانند لیفت صورت با نخ، کربوکسی تراپی، تزریق بوتاکس،
    تزریق چربی، تزریق ژل، FR فرکشنال و هایفوتراپی زیر مجموعه های آن هستند.

لیفت صورت با جراحی

جراحی لیفتینگ زمانی پیشنهاد می شود که نتوان قسمت های اضافی پوست را با روش های دیگر برطرف کرد، در این روش با سفت شدن عضلات پوست گردن و صورت علامات پیری تا حد زیادی کاهش می یابد، غالبا در سنین ۴۰ تا ۶۰ سال چنین عملی را انجام می دهند.

لیفت صورت با نخ PDO

این نخ باعث افزایش استحکام پوست، بسته شدن منافذ و همچنین کلاژن سازی پوست می شود، می توان برای رفع افتادگی پوست در اطراف ابرو، چروک پیشانی، ایجاد غبغب و رفع شل شدگی پوست در نواحی خط فک از این روش کمک گرفت.

لیفتینگ صورت با هایفوتراپی

در هایفوتراپی به وسیله تمرکز امواج اولتراسوند، اقدام به وارد کردن انرژی در لایه های عمیق پوست می کنند، چنین چیزی رشته های کلاژن را تحریک کرده و موجب ترمیم چین و چروک های پوستی و سفت شدن آن می شود، این روش که در یک جلسه انجام می شود، ۱ الی ۳ سال دوام دارد ولی جلسات ترمیمی آن به شکل سالیانه ادامه دارد، زنان و مردانی که دچار افتادگی پوست در سنین ۳۰ الی ۷۵ سال باشند می توانند از این روش استفاده کنند.

عمل لیفت صورت و در کل، عمل های زیبایی میتواند عوارض زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین باید به مراکزی که در این حوزه تجربه ی کافی را دارند مراجعه کنید. کلینیک میکروطب آماده ی پذیرش هموطنان عزیز میباشد.

برای خرید دستگاه لیفتینگ پوست مدل Mini Hifu کلیک کنید.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.