پاکسازی صورت در منزل

تعداد نظرات : 0
تعداد بازدید : ۱۴۳۸
زمان انتشار : 31 تیر 1399
پاکسازی صورت در منزل

همان طور که می دانید پوست صورت یکی از مهم ترین بخش های بدن می باشد که افراد همیشه دوست دارند پوست سالم و زیبا، عاری از هر گونه لک، آکنه و… داشته باشند به همین دلیل است که گرایش افراد مخصوصا بانوان به سمت پاکسازی صورت بیشتر شده است حال روش هایی برای پاکسازی وجود دارد که شما به راحتی می توانید در منزل آن را انجام دهید ما در این مقاله قصد داریم روش هایی را برای پاکسازی صورت در منزل برای شما شرح دهیم با ما همراه باشید.

روش های پاکسازی صورت در منزل

۱- استفاده از لیمو: با ترکیب لیمو و خیار می توانید یک ماسک خوب تهیه کنید و از این ماسک برای پاکسازی استفاده کنید. در واقع این ترکیب باعث مرطوب شدن پوست نیز می شود.

۲- استفاده از عسل: ترکیب عسل و دارچین به عنوان یک مواد خوب برای پاکسازی می باشد فقط باید دقت کنید که استفاده از عسل به تنهایی باعث سفت شدن پوست می شود.

۳- استفاده از ترکیب نعنا و ماست

۴- استفاده از جوش شیرین

۵- استفاده از تخم مرغ: همان طور که می دانید سفیده تخم مرغ دارای خواص بسیار زیادی می باشد که باعث می شود پوست شفاف و جوان و شاداب شود در واقع ترکیب سفیده تخم مرغ با لیمو باعث می شود ترکیب بسیار مناسب و خوبی به وجود آید.

۶- استفاده از زردچوبه: ترکیب زردچوبه با آب آناناس می تواند مواد بسیار خوبی برای پاکسازی صورت باشد.

۷- استفاده از سبزی جعفری

۸- استفاده از سیب زمینی که خود سیب زمینی به عنوان آبرسان برای پوست عمل می کند.

۹- استفاده از گردو که در صاف شدن پوست تاثیر بسیار زیادی دارد

۱۰- استفاده از موز که در حقیقت موز برای جلوگیری از خشکی پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۱- استفاده از توت فرنگی

برای انجام و یادگیری پاکسازی نیازمند به دستگاه آن خواهید شد که جهت خرید دستگاه پاکسازی پوست می توانید به فروشگاه لوازم پزشکی میکروتب مراجعه کنید.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.