فیلر برای چین و چروک پیشانی

تعداد نظرات : 0
تعداد بازدید : ۱۰۰۰
زمان انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
فیلر برای چین و چروک پیشانی

فیلر برای چین و چروک پیشانی : فیلر های پوستی به نسبت بوتاکس تازه تر هستند و برخی افراد باید در اعتماد به آن محتاط باشند. اما با توجه به شدت چین و چروک های صورت، این پر کننده های پوستی ممکن است گزینه بهتری برای شما باشند. فیلر هایی نظیر رستلین و ژوویدرم از جمله محبوب ترین ها در بین مراجعه کنندگان هستند.
مواد تشکیل دهنده فیلر :
مواد تشکیل دهنده فیلر ها، سرم خاصی هستند که خطوط صورت را به کمک اسید هیالورونیک پر می کنند.
بوتاکس استفاده کنم یا فیلر ؟
بعد از اینکه متوجه تفاوت بوتاکس و فیلر شدیم، حال متوجه خواهیم شده که برای پوست ما بوتاکس بهتر است یا فیلر؟ این که فیلر های پوستی برای شما مناسب است یا بوتاکس به چند فاکتور خاص بستگی دارد. اولین موضوع، میزان پویایی عضلات صورت شما است. سپس باید تشخیص داده شود که نوع چین و چروک های عمیق صورت شما چیست؟ در برخی از موارد، به ترکیبی از هر دو مورد نیاز است تا بتوان چین و چروک های ایستا و پویا در صورت را درمان کرد.
اول بوتاکس پیشانی سپس تزریق فیلر :
برای کسانی که چین و چروک دائم دارند، ابتدا باید بوتاکس تزریق شود. اگر هم چنان خطوط روی پیشانی برطرف نشد، ژل های تزریقی به کار می روند. پس از تزریق فیلر ها در ناحیه مورد نظر، مواد درون آن به چین و چروک ها رسیده و آن ها را پر می کنند. برخی افراد معتقدند فیلر ها به نسبت بوتاکس گزینه سالم تری هستند. فیلر های پوستی برای کارکرد مناسب به اسید هیالورونیک قوی نیاز دارند. مواد تشکیل دهنده آن ها به پوست شما در جذب آب کمک می کنند و ظاهر پر حجمی به آن می دهند.
اثر فیلر بعد از چه مدت شروع می شود؟
معمولا چندین هفته طول می کشد تا محصول به خوبی در متابولیسم بدن به جریان بیفتد. در حین این مدت زمان، پوست شما یکنواخت و نرم خواهد شد. در همین پروسه، پوست افراد شروع به تولید کلاژن طبیعی می کند. فیلر های پوستی می توانند با حجم دادن به لایه درم پوست به از بین بردن چین و چروک ها کمک کنند. این پروسه بافت ها را پر می کند و ظاهری جوان تر را به افراد می بخشد. این نوع از فیلر ها نظیر ژوویدرم و رستلین، که یک نوع اسید هیالورونیک است، هر دو تقاضای زیادی دارند. برخی از مزایای فیلر های پوستی مشابه با بوتاکس هستند و تاثیری یکسان را ارائه می کنند. این سرم می تواند رطوبت پوست را بالا ببرد و در نتیجه چین و چروک ها ناپدید می شوند و ظاهری جوان خواهید داشت.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.