مزایای میکرونیدلینگ

تعداد نظرات : 0
تعداد بازدید : ۱۵۲۳
زمان انتشار : 26 بهمن 1398

مزایای میکرونیدلینگ : درروش میکرونیدلینگ (جوان‌سازی پوست) سوزن زیر جلدی از طریق ایجاد سوراخی مجاور اسکار، زیر فرورفتگی آشکار یا چروک، فروبرده می‌شود. عمل آزاد کردن پوست از چسبندگی به چنین جاهای عمیق، موجب بالا آمدن پوست و ایجاد زخمی کنترل‌شده می‌گردد که درنهایت فرایند بهبود زخم آغازشده و با تشکیل بافت همبند فرورفتگی اسکار بهبود می‌یابد.

چند مزیت میکرونیدلینگ را در زیر بیان می کنیم :

  • روشن شدن رنگ پوست و بهبود کیفیت آن
  • لیفت پوست صورت و رفع افتادگى و شل شدگى صورت
  • جوانسازى کلى صورت
  • رفع جاى جوش
  • رفع جاى بخیه،آبله مرغان،سالک و …
  • کاهش عمق خطوط خنده ،خطوط پیشانى
  • بهبود چین هاى اطراف چشم
  • بالا کشیدن ابروها
  • کاهش لک هاى پوستى

مزایای میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ، روزنه­ ها را کوچک می­کند :

این امر شهودی نیست اما میکرونیدلینگ بر خلاف تصور شما از صدهابار سوراخ کردن پوست، در واقع روزنه­ها را بزرگ نمی­کند. بلکه کلاژن را در داخل و اطراف روزنه­ها تهییج می­کند و سبب می­شود که ضخیم شده و بسته­تر شوند. و بیایید صادق باشیم، آیا شما روزنه­های کوچکتر نمی­خواهید؟ ببینید که این عادات بد چگونه موجب بسته­تر شدن روزنه­های پوست شما می­شوند.

میکرونیدلینگ به پوست پیر کمک می­کند

علاوه بر توانایی اصلی دستگاه میکرونیدلینگ که مسطح کردن و رفع آسیب­های پوستی است، همچنین این کار سبب سفت شدن پوست شل می­شود (پوست شل در بسیاری از مردان و زنان مسن­تر دیده می­شود). به خاطر داشته باشید: هرچه پیرتر باشید، کلاژن کمتری را به طور بیعی تولید می­کند. مطالعه­ای در سال ۲۰۱۵ در مجله درماتولوژن تایید می­کند که میکرونیدلینگ یک روش جدید برای دستیابی به «نوسازی پوست، سفت­شگی و مدلسازی مجدد زخم­ها» ارائه می­کند و یک درمان ساده و موثر برای پوست پیرشده با کمترین آثار جانبی و زمان است. پوست پیرتر می­تواند تحت کاربرد درست، مزایای متعددی ببرید. بنابراین این روش را به کار گیرید تا آثار فوق­العاده آن را ببینید.

مزایای میکرونیدلینگ

 

میکرونیدلینگ ، چین­خوردگی­های ریز و عمیق را کاهش می­دهد :

اولین توانایی خوشایند میکرونیدلینگ، توانایی آن برای تحریک رشد کلاژن و الاستین است که نقش کلیدی در ایجاد پوستی با ظاهر جوان و جدید دارند. حتی برخی از پزشکان فراتر رفته و می­گویند که این روش، قدرتمندترین راه برای توقف پیرشدن است و مانع ایجاد خطوط ریز جدید و چین­خوردگی در پوست شما می­شود. با توانایی تحریک تولید سلول­های پوستی جدید، تنها چند جلسه میکرونیدلینگ، خطوط ریز، خط­های دورچشم و چین­خوردگی­های عمیق روی پیشانی را بسیار کاهش می­دهد. دکتر شاه می­گوید «به همین دلیل من از میکرونیدلینگ بهره می­گیریم، زیرا قادر است مکانیسم­های شفای طبیعی بدن شما را به کار گیرد، بنابراین نتیجه آن بسیار طبیعی است.» همچنین، از آنجا که زمان بسیار کمی می­گیرد من توصیه می­کنم مردمی که سعی دارند علائم پیرشدن را در چهره خود از بین ببرند، از آن بهره بگیرند. برای درمان چروک­ها، طول سوزن نباید بیش از ۱.۵ میلی­متر باشد.

 

میکرونیدلینگ، جای زخم را ترمیم می­کند :

در یک مطالعه در سال ۲۰۰۹ روی آثار میکرونیدلینگ، نزدیک به ۱۰۰ درصد شرکت­کنندگان با جای زخم آکنه، بهبود مشخص در ظاهر آثار آکنه را گزارش کردند. برای میکرونیدلینگ در خانه، غلتک دستی با سوزن ۱.۵ میلی­متری برای بهبود آثار آکنه کفایت دارد. با این وجود، برای آثار آکنه سرسخت، برای کسب بهترین نتیجه، به سوزن­های بلندتری نیاز دارید، بنابراین باید به متخصص پوست یا صورتی مراجعه کنید که درمان میکرونیدلینگ را برای شما انجام دهد. دستگاه­های میکرونیدلینگ حرفه­ای مانند دکترپن طول ۳ میلی­متر دارند که دو برابر طول موثر دستگاه­های خانگی است و آثار آکنه عمیق را که در زیر سطح پوست هستند، درمان می­کند. اگر می­­خواهید بدانید که میکرونیدلینگ در مقایسه با درمان لیزر جزئی برای درمان آثار آکنه چگونه عمل می­کند، یک مقایسه شخص به شخص در مجله جراحی پوست در سال ۲۰۱۶ چاپ شده است که نشان داده است هر دو روش، قابل مقایسه و موثر هستند اما میکرونیدلینگ تلرانس بهتری دارد، آثار جانبی کمتری دارند و زمان کمتری نیاز دارد. این موارد، اسراری هستند که پوست شما به شما می­گوید.

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.