معرفی دستگاه بیوتی پن

تعداد نظرات : 0
تعداد بازدید : ۱۴۶۹
زمان انتشار : 21 بهمن 1398
بیوتی پن

معرفی دستگاه بیوتی پن : بیوتی پن  Beauty Pen مدل دیجیتالی ۹ سطح قدرت، دستگاه پرتابل دستی است برای برداشتن تتو، خال،کک‌ و مک ، زگیل و ضایعات پوستی.

تکنولوژی بروز ، میکروکنترلر داخلی، برداشتن خال بدون آسیب رساندن به پوست و بدون خونریزی، بکارگیری آسان و قابل حمل بودن از جمله ویژگی‌های بیوتی پن است.

معرفی دستگاه بیوتی پن : دستگاه بیوتی پن با استفاده از فن‌آوری یون‌های مثبت، از بین بردن کک‌ها، لکه‌های پیری و خال‌های تخت را بدون خونریزی وبا سرعت  انجام می‌دهد.

بیوتی‌پن کاملا ایمن است و به هیچ عنوان عوارضی مانند داروها و کرم های زیبایی را ندارد.

دارای ۳ درجه قدرت برای درمان‌های متنوع و پوست‌های مختلف است. درجه ضعیف، از بین بردن کک‌ومک و درجه قوی،  برداشتن خال را ممکن می‌کند.

زمانی که خال‌برداری انجام می‌دهید به اندازه خال بسیار دقت کنید. بعضی ار خالها به داخل سطح پوست رشد می‌کنند و ریشه دارند وبهتر است که از سری سوزن برای از بین بردن ریشه اقدام کنید و آن را به صورت مربع انجام دهید. بعد از انجام هر مرحله از درمان تا ۲۴ ساعت از آفتاب و شستشو پرهیز شود. سوختگی ایجاد شده بعد از درمان نباید کنده شود و فواصل درمانی آن ۳۰ روز در نظر گرفته شود.

ویژگی های دستگاه بیوتی پن

برای از بین بردن کک ومک از درجه پایین استفاده شود

دارای ۵ درجه قدرت برای استفاده در درمان های مختلف و انواع پوست های متنوع

درجه بالا برای برداشتن خال

بدون نیاز به بی حسی تزریقی، در صورتی که فرد احساس درد داشت می توان ازبی حسی پمادی  یا بی حسی آیس استفاده کرد.

تکنولوژی منحصر به فرد یون الکتریکی که باعث نمی شود که فرد احساس برق گرفتگی کند.

شارژ شدن آن طریق usb می باشد.

سوزن های دستگاه بیوتی پن:

سوزن های این دستگاه در سه مدل موجود هستند. ظریف ترین نوع سوزن برای پاک کردن لکه های قهوه ای و تاتو های کوچیک استفاده می شه. از نوع ضخیم تر برای برداشتن انواع خال و زگیل بسته به سایزشون استفاده می شه.

نکته:

حتما قبل و بعد از کار می بایستی سوزن ها ضدعفونی بشن. قبل از شروع کار با دستگاه، باید پوست مشتری با پد الکی کاملاً تمیز بشه و بعد بی حس بشه. برای بی حسی می تونید از پمادهای بی حسی مثل بی حسی عقرب یا TKTX استفاده کنید. به این شکل که بی حسی رو روی پوست بزنید و با نایلون تا نیم ساعت کاور کنید. بعد بی حسی رو پاک کنید و کارتونو شروع کنید.

در مواردی مثل برداشتن خال های درشت یا پاک کردن تاتو های قدیمی ممکنه نیاز باشه در دو جلسه کار رو تموم کنید. نکته مهم اینه طوری کار کنید پوست آسیبی نبینه حتی اگه دو جلسه هم طول بکشه!

مراقبت بعد از کار با دستگاه بیوتی پن

بلافاصله بعد از پاک کردن لکه یا برداشتن خال به مدت دو روز از پماد زینک اکساید (اکسید دوزنگ) استفاده کنید. روزهای بعد از کرم های ترمیم کننده و آبرسان به مدت سه روز استفاده کنید. خودتون از نتیجه کار این دستگاه شگفت زده می شین!

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.