دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen

 • تضمین بهترین قیمت
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • تحویل در کمترین زمان
 • برندهای معتبر
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • آدرس: تهران - خیابان جمهوری

دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen

دستگاه پلاسما پن بیکو تاثیر ویژه‌ای بر بهبود جای زخم ، اسکار و آکنه خواهد داشت. یکی دیگر از خصوصیات بارز این محصول ، عدم وجود عوارض جانبی بعد از استفاده است. استفاده از دستگاه پلاسما پن بیکو هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد و بدون هرگونه درد و خونریزی انجام خواهد پذیرفت.

یکی از مهمترین کاربردهای این دستگاه ، برداشتن خال و لکه‌های پوستی میباشد . عملیات برداشتن خال با این محصول به راحتی و بدون ایجاد هرگونه درد امکانپذیر میباشد. دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen قابلیت برداشتن انواع تتو، زگیل را نیز دارا میباشد . بلفاروپلاستی یکی از اعمال جراحی زیبایی است که برای برداشتن پف پلک ها، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آنها طراحی شده است که این محصول قابلیت کامل انجام بلفاروپلاستی را دارا میباشد. به این نکته توجه داشته باشید که انجام چنین عمل‌هایی فقط باید توسط فرد متخصص و ماهر انجام پذیرد.

دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen تاثیر ویژه‌ای بر بهبود جای زخم ، اسکار و آکنه خواهد داشت. یکی دیگر از خصوصیات بارز این محصول ، عدم وجود عوارض جانبی بعد از استفاده است . استفاده از دستگاه پلاسما پن Beauco هیچگونه عوارضی را به همراه ندارد و بدون هرگونه درد و خونریزی انجام خواهد پذیرفت
توجه داشته باشید که تمامی آثار تورم و بعد از عمل پلاسماتراپی تنها ۳ تا ۱۰ روز بر روی پوست شما باقی خواهند ماند و به طور کامل از بین خواهند رفت.

توجه داشته باشید که تمامی آثار تورم و  بعد از عمل پلاسماتراپی تنها ۳ تا ۱۰ روز بر روی پوست شما باقی خواهند ماند و به طور کامل از بین خواهند رفت.

از اقلام همراه دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen  میتوان به سه عدد سوزن ، آداپتور ، کابل شارژ USB ، دفترچه راهنما و کارت گارانتی اشاره کرد. کابرد دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen در حذف خال ، حذف تتو، حذف زگیل و حذف آکنه میباشد.

هیچ گونه عوارضی ندارد و کاملا بدون درد، خونریزی و آسیب دیدگی می باشد و کلیه آثار تورم بعد از عمل پلاسماتراپی ۴ الی ۱۰ روز روی پوست باقی میماند و بعدا بطور کامل از بین میرود. BEAUCO یک جریان تخلیه پلاسما تولید می کند که وقتی که به بافت اعمال می شود، مکانیسم واکنش خاصی را تولید می کند. اثر شار پلاسما بر روی بافت برای لایه برداری بسیار موثر است، که بازسازی بافت، تقویت، بهبود انعطاف پذیری، و نیز مقاومت و دفاع از آن را تقویت می نماید.با دستگاه پلاسما پن بیکو Beauco Plasma Pen نیازی به عمل جراحی نخواهد بود و به وسیله ی پلاسما این کار صورت میگیرد.

از این دستگاه میتوان روی صورت، گردن، دست، پا و سینه ها استفاده کرد.

روش استفاده از این دستگاه :

 • دکمه ON / OFF را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا روشن شود.
 • پوست بیمار را با استفاده از مقدار کمی الکل تمیز نماید.
 • بیمار باید ثابت باشد و حرکت نکند، افرادی که این ابزار را اداره می کنند، نیاز به نگه داشتن دست خود دارند و نباید دستشان بلرزد.
 • برای انجام درمان، روی پایین کلیک کنید، برای حذف مول باید حدود ۵ میلیمتر دور از ناحیه کار کنید.
 • پس از درمان باید از داروهای ضد التهابی استفاده کرد.

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.